Finské sauny: Okuste opravdový saunový zážitek v pohodlí svého domova

euro

Domácí finské sauny nabízí jedinečnou možnost užít si soukromý odpočinek. Saunování je skvělým způsobem, jak dopřát odpočinek tělu i mysli. Relax si přitom můžete užít přímo doma, o to příjemnější atmosféru a zážitek si můžete vychutnat.

Domácí saunování

Finské sauny pro domácí saunování můžete najít v různých podobách. V základu je lze rozdělit na moderně a tradičně zpracované. Konkrétně pak můžete vybírat podle různých rozměrů a zvolit tak model, který přesně padne do vašeho domu. Všechny sauny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což zajišťuje dlouhou životnost. Nechybí pak ani bezpečností sklo a samozřejmě intimní osvětlení, které doladí atmosféru.

Příslušenství

Sauna je vybavena kvalitními saunovými kamny, která se postarají o rychlé vytopení na příjemnou teplotu. Ke kompletnímu zážitku se však hodí pořídit i další příslušenství. Mezi to patří například lávové kameny a vědro s naběračkou. Díky těm můžete vytvořit příjemnou páru a zvlhčit vzduch. Skvělými doplňky jsou pak také saunové čepice, kilty a podobně. Finskou saunu si samozřejmě můžete pořídit také na zahradu – venkovní sauny jsou jedinečným doplňkem a jsou skvělou volbou, pokud v interiéru nemáte dostatek místa.

Jednotlivé cykly saunování

K saunování jsou často využívány také infrasauny, finská sauna však nabízí o trochu jiný zážitek. Saunování totiž probíhá ve třech cyklech. Jeden cyklus je přitom tvořen pobytem v sauně a následným ochlazením. Třikrát byste tak měli opakovat jednoduchý postup – deset až patnáct minut v sauně a poté krátké ochlazení ve vodě. Právě to zajišťuje příznivý vliv na organismus, který je velkou výhodou saunování.

Domácí sauna nabízí luxus, nebudete už muset nikam cestovat. Saunování si užijete kdykoliv budete chtít, a to v pohodlí svého domova.


Pravidelné saunování je prospěšné pro vaše zdraví a imunitu. Koupit vlastní saunu si můžete i vy.


- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora