Luxusní zastínění terasy s pomocí kvalitní a designové markýzy

euro

Máte v hledáčku možnosti zastínění vaší terasy, dvorku nebo zahrádky?  Skvělým způsobem, který vám pomůže od slunečních paprsků, větru i deště nebo sněhu, je markýza. Vybírat můžete z mnoha typů, aby si vybral skutečně každý. K těm nejlepším na našem trhu se řadí markýzy proti dešti, které seženete na webových stránkách t-shade.cz.

Proč právě markýzy proti dešti od t-shade.cz?

Pokud vyhledáváte kvalitní zboží a vybavení pro váš domov, budete s produkty z dílny t-shade.cz určitě spokojeni. Markýzy jsou vyráběny na míru a je na ně poskytována záruční doba 5 let. Pyšní se luxusním designem, můžete vybírat z nespočtu látek a barev konstrukcí. Látky mají samočistící schopnost, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže si svůj původní vzhled uchovávají po mnoho let.

Vybírat si můžete z pěti typů markýz. Jsou to kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, markýzy na balkon a boční markýzy.

Kouzlo kazetových markýzy

Velmi populární jsou kazetové markýzy. Jsou nenápadné a ve složeném stavu nijak nenarušují ráz nemovitosti. Na konstrukci je upevněn box, do něhož se markýza při smotávání schovává. Tak je chráněna před větrem, deštěm i sněhem. I proto si po mnoho let uchovává svůj původní vzhled, jakoby byla nová.

K nejprodávanějším markýzám vyrobeným na míru patří model Markilux MX-3. V případě, že chcete markýzu koupit co nejrychleji, podívejte se na markýzy skladem.

K markýzám s kazetou můžete koupit mnohé příslušenství. Jmenujme integrované osvětlení, topení či různá čidla pro automatické zatahování nebo roztahování.

Podívejte so do bohaté fotogalerie na t-shade.cz a inspirujte se provedenými realizacemi. Možná najdete krásnou kombinaci barev látky a konstrukce, kterou budete chtít mít také.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora