Plánujete zahradní oslavu narozenin?

euro

Léto přímo láká k pobytu na zahradě. Ať už je vaše zahrada maličká tak, že se na ní sotva otočíte, či máte velký lán půdy, všichni se v létě nejraději schází pod pergolou, či na terasách a užívají si povídání s přáteli, rodinou a užívají si ty výjimečné chvíle volna.

Lidé, kteří se narodili v létě, mají výhodu, protože se jejich narozeninové oslavy mohou konat venku. A co si budeme povídat, takové oslavy spojené s blbnutím v bazénu, grilováním a sluníčkem jsou prostě ty nejlepší.

Pokud plánujete někomu z rodiny uspořádat oslavu narozenin pod širým nebem, dbejte na to, aby na vaší zahradě bylo uklizeno. Klíčové bude uspořádat židle a stoly tak, abyste měli dostatek místa pro hosty a nikdo nemusel někoho přelézat, pokud bude vstávat od stolu.

Před oslavou řádně vyčistěte zahradní nábytek, dejte vyprat povlaky na polstry, ozdobte stůl čerstvými květinami z vaší zahrádky. Plánujete-li grilovat, dbejte na to, abyste měli dostatečnou zásobu plynu či dřevěného uhlí a jako správní domácí vydrbejte gril, abyste neměli před návštěvami ostudu.

Pergolu, či terasu vyzdobte narozeninovými girlandami, přidejte svíčky, romantická světýlka na baterie. Bazén si zaslouží nová nafukovací zvířátka, či nějaké hračky pro děti. Zkontrolujte i písek, aby v něm nebylo něco nebezpečného pro děti.

Náš tip: Hledáte skvělý dárek pro oslavence? Věnujte sady na malování podle čísel. Je to vlastně několikanásobný dárek. Díky sadě na malování podle čísel darujete dárek, zábavu a vlastnoručně vyrobenou dekoraci. Uvidíte, že oslavenec bude mít radost. Sady se vyrábí jak pro dospělé, tak i pro děti.

Den před oslavou řádně zalijte trávník, aby vydržel pěkný i při větší kumulaci lidí. K oslavě budete potřebovat také dostatek nádobí pro své návštěvy. Je jen na vás, zda zvolíte jednorázové kelímky a talířky, nebo se po oslavě obětujete a vše řádně umyjete. Raději si však zkontrolujte, zda máte nádobí dostatek, abyste v průběhu oslavy nemuseli řešit, že vám něco došlo.

Nemáte-li v zahradní kuchyni ledničku na nápoje, můžete improvizovat a naplnit kbelíky ledem a studenou vodou a do nich dát chladit pití.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora