Poznejte výhod rekuperačních jednotek Aldes

euro

Mít doma kvalitní rekuperační jednotku se stává běžným trendem. I když nejde o levnou záležitost, pomůže nám ušetřit spoustu peněz za vytápění, a tak se nám investice rychle vrátí. Proč si koupit rekuperaci vzduchu, ať už bydlíte v domě nebo v bytě? Její kouzlo netkví „jen“ v úsporách za topení.

Filtrační řešení a čistý vzduch s Aldes

Rekuperace Aldes vám zajistí čistější vzduch, než na jaký jste byli doposud zvyklí. Ani na horách nebudete dýchat tak nezávadně, a to i když bydlíte ve městě. S pomocí nejpokročilejších technologií a kombinaci 3 filrů je váš interiér chráněn před 99 % pylu, jemných částic i bakterií. Také odvede ven nežádoucí CO2 a VOC (těkavé organické látky).

Řízení větrání lepší, než kdekoli jinde

U žádné konkurence nekoupíte to, co u Aldes, co se týče systému řízení větrání. Rekuperační jednotka Aldes podporuje 3 možnosti systému řízení větrání. Konstantní rychlost a průtok najdete na trhu běžně. Ale konstantní tlak nabízí jen rekuperace Aldes. Spolu s jednotkou dostanete speciální vyústky, jež reagují na vlhkost tak, že se samy otvírají nebo zavírají. V porovnání s konkurenčními modely tak dosáhnete vyšší efektivity a uspoříte energii za provoz.

Větráním prostřednictvím rekuperace do bytu ušetříte až 70 % nákladů na vytápění. Větrat rekuperací pravidelně a přivádět do interiéru vzduch konstantní teploty je výhodnější, než větrat klasicky okny a dveřmi.

Vše si kontrolujte v aplikaci snadno a rychle

Rádi se podíváte na fakta a údaje naměřené tak, jak jsou? Nastavit vše za pomoci pár kliků lze aplikací AldesConnect. Data o kvalitě vzduchu můžete kontrolovat kdykoli z telefonu. Pokud budete potřebovat pomoct s nastavením, odborníci z Aldes vám rádi pomohou. Zvýší odsávání při každém vaření neb sníží během víkendového výletu. Jak budete chtít…

Více na rekuperace-aldes.cz.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora