Stavíte střechu? Nechte si poradit s výběrem střešní krytiny i dalších komponentů

euro

Žádný dům se neobejde bez kvalitní střechy. Každá střecha, ať už má tvar sedlový nebo jde o plochý typ, má svá specifika. Protože jde o nákladnou investici, velmi důležitý prvek na domě, je namístě si nechat kvalitně poradit a za dobrou cenu pak vše potřebné nakoupit. Výborným partnerem při stavbě nebo rekonstrukci střechy vám budou stavebniny Praha. Týmy, které v nich najdete, mají obrovské znalosti a zkušenosti, a tak vám dovedou poradit k vaší maximální spokojenosti.

Hledáte spolehlivou plechovou střešní krytinu?

Od roku 1995 můžete u nás kupovat střechy SATJAM. Společnost SATJAM s.r.o. působí jako dodavatel plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a dalších komponentů pro stavebnictví. Výroba se odehrává ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše skoro 80 000 m2. Pracuje zde 14 profilovacích výrobních linek, což je výbornou předzvěstí toho, že vám bude zboží dodáno ve špičkové kvalitě, včas a v množství, které jste si objednali.

Okapy i správnou plechovou krytinu vám pomohou vybrat buď ve firmě SATJAM, nebo ve stavebninách Praha, ať už půjde o Stav-invest v Praze 5, Praze 9 nebo Praze 10.

Hydroizolace nejen u ploché střechy

V případě ploché střechy, ale také u teras nebo třeba balkonů, je velmi důležité myslet na dostatečnou a kvalitně zhotovenou hydroizolaci. Nejčastěji používané jsou asfaltové pásy nebo plastové fólie. Plastové fólie chrání jak proti vodě a vlhkosti, tak před slunečním zářením.

Stav-inest vám poradí i v případě, že potřebujete koupit střešní okna Velux nebo jiná, s výběrem stínicích prvků na okna, s volbou okapů a vším dalším, co pro střechu potřebujete. Ať už se obrátíte na kteroukoli pobočku v Praze, budete jistě spokojeni.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora