Objevte nábytek, díky kterému se pořádně vyspíte

euro

Není postel, jako postel. Možná jste také zažili situaci, kdy jste se ocitli na návštěvě, nebo v hotelovém pokoji a po ulehnutí do postele jste se hned nebo za pár minut nemohli správně „uvelebit“. Noc strávená na nevhodné posteli, na níž máme málo místa, anebo má nevyhovující matraci, je doslova utrpení. Následující den nás čeká s velkou pravděpodobností únava, možná bolest zad, hlavy, špatná nálada… Doma nelze mít nevyhovující lůžko. Pohodlné a kvalitní můžete koupit i v rozkládací podobě.

Postarejte se o hosty

Nejdříve se podíváme na rozkládací křesla. Ta jsou víc, než potřebná např. ve studentském pokoji vašeho potomka, který má tu a tam návštěvu. Náctiletí chtějí trávit noc spolu, povídat si, tak proč jim to nedopřát, i když je pokoj malý? Rozkládací křesla mají mnoho podob, manipulace s nimi je velmi snadná a spánek, který zajistí, je víc než komfortní.

Rozkládací křesla se ale také do pokojů pro hosty, kdy chcete mít k dispozici o lůžko či dvě navíc, než kolik klasických postelí se vám do pokoje vejde.

Důmyslné rozkládací matrace

Výborně slouží i rozkládací matrace. Jsou maximálně skladné, lehké, a jakmile k vám dorazí návštěva, můžete s jejich pomocí rychle vytvořit tolik lůžek, kolik potřebujete, aniž byste potřebovali klasické postele. 

K dostání jsou i typy, které ve složené podobě působí jako prostorné a pohodlné křeslo, a po rozložení z matrace vznikne naprosto komfortní lůžko. Nechybí ani typy pro dvě osoby, které už jsou o něco větší, ale pokud máte půdu nebo třeba prostornou šatnu, můžete je zde odkládat.

Radost vám udělá spousta různorodých potahových látek, jimiž se rozkládací matrace pyšní. Díky tomu můžete vybrat typ působící elegantně, ale i originálně, jednoduše, nebo třeba hravě pro děti. Ostatně rozkládací matraci můžete používat i jako podložku na zem pro malé děti, které se na podlaze velmi často a rády hrají.

Pojďte nakoupit za výborné ceny rozkládací matrace i křesla na signal-nabytek.cz a zajistěte si dost lůžek nejen pro hosty.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora