Poznejte přednosti moderního montovaného dřevodomu

euro

Rychlá výstavba, plánování, bezpečnost, rozumné náklady, vysoká energetická účinnost. To vše jsou dnes při výběru bydlení důležité faktory. A právě moderní montovaný dřevom jimi vyniká.

Rychlá výstavba bez ohledu na sezónu
Jednou z největších výhod moderní montované stavby je krátká doba jejího zhotovení. Montovaný dům lze postavit za několik dní, zatímco na klasickou nemovitost si můžete počkat i několik let.
V případě montovaného domu je po dokončení suterénu nebo podlahové desky třeba na pozemku nainstalovat pouze prefabrikované prvky. Krátký čas realizace minimalizuje také rizika související s počasím a se sezónou.

Navíc, u montovaného domu není ve srovnání s klasikou potřebná žádná doba schnutí. Znamená to, že stavění domu v zimě je také bezproblémové a lze do něj nastěhovat bez velkého vyčkávání.

Energeticky efektivní bydlení
Montované domy lze bez problémů zařadit i mezi energeticky efektivní bydlení. Díky použitému materiálu – dřevu, montované objekty mají optimální tepelnou izolaci, což dává staviteli plnou pravomoc rozhodnout o energetické efektivnosti svého budoucího příbytku.
Kromě realizace efektivního bydlení lze montovanou nemovitost vybudovat i jako pasivní nebo nízkoenergetický dům. V cestě k využívání solární energie a speciální ventilační techniky nic nebrání. Sofistikovanou technologií pohodlného a moderního bydlení v takovém domě může být také speciální akustická izolace, která vás ochrání před hlukem z okolí.
Pokud si tedy chcete splnit sen o stylovém a zdravém bydlení, montovaný dům s použitím těchto technologií je ideálním řešením. Stačí se jen přesvědčit.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora